משלוח מעל 250 ש"ח חינם

עד 7 ימי עסקים 

מגוון מוצרים ממותגים מובילים

משלוח חינם בקניה מעל 280 ש"ח

תקנון האתר

השימוש באתר "באבי" מותנה בקבלת התנאים שלהלן:

"באבי" הינה חנות אונליין,  חנות וירטואלית ברשת האינטרנט.

רכישה "באתר" מהווה הסכם לתקנון, הצהרה והתחייבות לפעול לפיו וכי לא תהיה לרוכש ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה, במישרין ו/או בעקיפין, כנגד בעלי ומי מטעמם של האתר ו/או מפעיליו.

רשאי לבצע פעולה באתר, כל אדם שמלאו לו 18 ומעלה (וכן חברה המאוגדת כדין לפי חוקי מדינת ישראל והרשומה ברשם החברות בישראל) אשר ברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי המצוינות להלן ושהינו בעל תא דואר אלקטרוני ברשת .חברות האשראי הינן: ויזה כ.א.ל, לאומי ויזה, דיינרס קלאב ישראל בע"מ, אמריקן אקספרס בע"מ, ישראכרט בע"מ. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, תנאי מוקדם לאישור פעולה.

 

בעת ביצוע רכישה דרך האתר יידרש המשתמש/ הרוכש להכניס למערכת את הפרטים הבאים: ת.ז./ח.פ., שם פרטי, שם משפחה, שם חברה, טלפון, ישוב, מיקוד, דואר אלקטרוני ופרטי תשלום וכרטיס אשראי. במידה והמשתמש אינו מעוניין להשאיר פרטי אשראי באינטרנט, ישאיר הלקוח מספר טלפון ופרטי התשלום ימסרו בטלפון.

לידיעת המשתמשים:

הגשת פרטים אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר.

האחריות לכל המוצרים הנמכרים באתר חלה על היצרנים ו/או הספקים ו/או המעצבים ו/או היבואנים של המוצרים בלבד.

 

ה"אתר"  לא יהיה אחראי על כל נזק שנגרם עקב שימוש בלתי הולם או שגוי במוצרים שנרכשו.

 

ה"אתר" לא יישא במישרין ועקיפין למקרה שבו הרכישה של המשתמש לא התקבלה במערכת או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת מהמשתתף לרכוש ו/או לקבל מוצרים.

 

"האתר" שומר לעצמו את הזכות לסגור את האתר ולבטל את המכירה על פי שיקול דעתו, בין היתר באם יתברר  שמתבצעת באתר פעילות בלתי חוקית.

 

*המחירים באתר כוללים מע"מ.

* יתכנו הבדלי צבע קלים בין המוצרים/משחקים, לבין התמונות באתר.

 

אספקת המוצרים תעשה לפי תנאי המשלוח שבחר המשתמש בעת ביצוע הרכישה,. המחירים המופיעים באתר הינם למשלוחים בישראל ורק לאזורים בהם קיים שירות דואר ישראל.

במידה והמוצר שהזמנתם אזל מהמלאי, תשלח ללקוח הודעה בדואר אלקטרוני או הודעת sms בטלפון או טלפונית, הלקוח לא יחוייב על המוצר.

במידה של ביטול עסקה יחויבו בגין ביטול עסקה +חיוב עמלת כרטיס אשראי +חיוב משלוח למקום האיסוף.

 

האתר לא יישא באחריות למועד אספקת המוצרים (במקרה של שיבושים בדואר ישראל)  או על טיב המוצר (באחריות היבואן / יצרן בלבד).

 

היה ותחול טעות בהדפסה ו/או בתיאור המוצר ו/או במחיר המוצר ו/או בתנאי התשלום ו/או בתמונת המוצר ו/או בכל פרט אחר יהא האתר רשאי אך לא חייב לבטל את העסקה.

 

רכישה באמצעות האתר מאובטחת באמצעות SSL מאובטח ולמרות האמור, כל הרוכש באתר זה מתחייב שלא תהא לו כל טענה ו/או תלונה ו/או תביעה כנגד האתר ו/או מי מטעמו עקב תקלה אשר תפגע באבטחת האתר.

 

ניתן להחליף או להחזיר מוצר שנרכש באתר בתוך 14 יום ממועד קבלת המוצר וזאת בתנאי שהוחזר, באריזתו המקורית ובמידה ולא נעשה בו שימוש בהתאם לכתוב בחוק. בכל מקרה, עלות משלוח החזרת המוצר תחול על הלקוח, כמו כן, דמי המשלוח והאריזה לא יוחזרו.  

לא יבוצע זיכוי אלא אם הלקוח פנה בתוך המועד האמור ובתנאים האמורים כשבידיו כרטיס האשראי שבבעלותו ואשר באמצעותו בוצעה ההזמנה וכן הקבלה המעידה על ביצוע ההזמנה.

 

"באבי" שומרת על זכותה לשנות תקנון וכללי השתתפות אלו מעת לעת.

ביטול עסקה לפי תקנות חוק הגנת הצרכן התשע"א-2010:

צרכן רשאי לבטל הסכם ובלבד שביטול הסכם לרכישת  טובין יהיה בתנאי שהצרכן יחזירם לעוסק והטובין לא נפגמו ולא נעשה בהם שימוש בידי הצרכן הרוכש; החזרת הטובין באריזה המקורית תהווה ראיה מספקת לאי-עשיית שימוש בהם.

 

דמי ביטול לפי תקנות חוק הגנת הצרכן התשע"א-2010:

ביטל הצרכן את הסכם הרכישה, רשאי העוסק לגבות מהצרכן דמי ביטול  בשיעור של 5 אחוז ממחיר הטובין או מערך השירות או 100 שקלים חדשים לפי הנמוך מבניהם (ולאחר ניכוי מחיר המשלוח).

נעשתה העסקה בכרטיס אשראי והוכיח העוסק לצרכן כי חברת כרטיסי האשראי או גוף אחר  שעמו התקשר העוסק לביצוע סליקת כרטיסי אשראי, גבו ממנו תשלום בעד סליקת כרטיס בעד סליקת כרטיס האשראי בעסקה שבוטלה, רשאי העוסק לחייב את הצרכן גם בתשלום שנגבה ממנו.
כל  האמור בחוק הגנת הצרכן: במקרה של משלוח סחורה ולא באיסוף עצמי יתקזזו גם עלות המשלוחים של אתר "באבי" אל הלקוח .
הזיכוי יעשה אך ורק עם הצגת חשבונית מס שקיבל הלקוח ובצירוף אמצעי התשלום.


חריגים-מוצרים בהזמנה אישית או מוצרים שנקנו והותאמו אישית לצרכן אינם ניתנים להחזרה ולא ייתן עבורכם זיכוי כספי. 

מבצעים: אם רשום מבצע ו/או ישנם שני מחירים במוצר שאחד יותר נמוך ממחיר מומלץ לצרכן של המוצר.


במידה והוזמן מוצר במיוחד עבור הרוכש ולפי בקשתו , והיה והמוצר הוחזר תוך שבועיים מיום ההזמנה, יחוייב הרוכש על 10% מערך המוצר.


האתר רשאי לעשות שימוש בפרטי המשתמש לשם יצירת קשר עם המשתמש ו/או משלוח דברי פרסומת אלקטרוניים ואחרים מכל סוג, אשר מטרתם לעדכן את המשתמשים בנוגע לשינויים באתר ו/או במידע שבו ו/או בשירותים ו/או בחברת באבי ו/או אצל מי מטעמה ו/או צד שלישי כלשהו, לרבות לצורך שיווק ומכירה של מוצרים ושירותים שונים.מינימום הזמנה עם שליח 120 ש"ח לא כולל משלוח.


לכל שאלה, אפשר לפנות אלינו טלפונית 052-2620247

או במייל bubby.toy@gmail.com


שעות מענה טלפוני:

ימים א-ה 9:00-21:00

יום שישי 9:00-14:00


לשאלות נוספות אפשר להתקשר לאתר "באבי" (בשעות הפעילות):

או להשאיר הודעת וואצפ/ לשלוח מייל ונחזור אליכם בהקדם. 

לגבי  משלוחים לחו"ל יש לפנות טלפונית לברור מחירי המשלוח.

logo בניית אתרים